Společný výlet do Dinoparku a Zooparku ve Vyškově

V úterý 23. 6. 2026 se děti a žáci z naší školy vydali na společný výlet do Dinoparku a Zooparku ve Vyškově. Počasí nám přálo, a tak jsme si mohli užít krásný den plný zážitků, objevování a společné zábavy.

Nejprve jsme navštívili Dinopark, kde se děti na chvíli přenesly do světa pravěkých obrů. Se zaujetím si prohlížely modely dinosaurů v životní velikosti, procházely areálem a obdivovaly pohyblivé exponáty. Velkým lákadlem bylo také 4D kino, které návštěvníkům nabídlo nevšední zážitek díky speciálním efektům.

Po prohlídce Dinoparku jsme se přesunuli do Zooparku Vyškov. Zde děti pozorovaly řadu domácích i hospodářských zvířat a měly možnost dozvědět se mnoho zajímavostí o jejich životě. Největší radost jim udělalo setkání se zvířaty zblízka a příjemná procházka celým areálem.

Celý den se nesl v pohodové atmosféře. Děti si užily společný čas se svými kamarády, načerpaly nové poznatky a odvezly si spoustu hezkých vzpomínek. Výlet byl krásným zakončením školního roku a příležitostí strávit čas mimo školní lavice.